POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kukës/ Makina me targa maqedonase përplaset me trafikndarësen, plagosen dy persona

Një aksident është shënuar në Kukës për shkak të situatës së motit. Për shkak të akullit dhe dëborës, makina me targa maqedonase ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarsën. Si pasojë e përplases dy gra janë plagosur dhe janë transportuar në spitalin e Kukësit. Ende nuk dihet detaje lidhur me gjendjen e dy të aksidentuarave. 

ke.mu./
Komento