Kukësi, Lushnja dhe Fieri në qetësi totale! (VIDEO)

Rrugët në qytetin e Fierit, Lushnjes dhe Kukësit janë të zbrazëta. Një qetësi absolute dominon kudo në qytet. Në rrugë nuk shihet këmbë njeriu, por ka dhe shumë pak qarkullim edhe të makina.


Lajmi kryesor:

Koronavirusi/ Dita III e shtetrrethimit, bllokohet qarkullimi i makinave në gjithë Shqipërinë, braktiset Liqeni në Tiranë


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A keni besim se sistemi zgjedhor do të ndryshojë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare?×

Lajmi i fundit

John

Vendimi i Thaçit për të mandatuar Hotin, analisti Gjinovci:1 qershori do ta gjejë Kosovën në protesta