Kur do të bëhen prindër? Hailey Bieber: Kemi ende shumë punë që marrëdhënia të funksionojë siç duhet! Kur të vijnë fëmijët, do jetë ndryshe

Kur do të bëhen prindër? Hailey Bieber: Kemi ende shumë punë që marrëdhënia të funksionojë siç duhet! Kur të vijnë fëmijët, do jetë ndryshe

Justin dhe Hailey Bieber

Justin dhe Hailey Bieber janë ndër çiftet që marrin më shumë vëmendje në publik. Pyetja që i bëjnë vazhdimisht fansat është kur do të vendosin që të bëhen prindër. Në një intervistë të fundit, Hailey ka treguar detaje nga jeta e saj me Justin Bieber.

“Ai është ende personi tek i cili dua të kthehem. Mund të fluturoj diku dhe të shkoj të bëj disa punë, por mezi pres të kthehem dhe të jemi sërish bashkë. Dhe ndihem sikur kjo është për shkak të përpjekjes që është bërë nga të dyja anët”, tha Hailey gjatë një interviste.

“Kur fëmijët të vijnë, gjërat do të jenë ndryshe”, vijoi ajo më tej.

“Në fund të ditës, ai është shoku im më i mirë, por duhet ende shumë punë për ta bërë marrëdhënien të funksionojë. Dhe më pas e di që përfundimisht, kur fëmijët të hyjnë në familje, do të jetë një periudhë krejtësisht i ndryshëm për ne, duke lundruar për ta bërë atë të funksionojë”, theksoi Hailey.

Ndërsa Justin i është rikthyer sërish skenës pas anulimit të shfaqjeve si pasojë e sindromës “Ramsay Hunt”, që i paralizoi pjesërisht fytyrën.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Çfarë fsheh mosregjistrimi i PD-së në Himarë?

Ylli Pata: Çfarë fsheh mosregjistrimi i PD-së në Himarë?