'Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë e ti shkon e gjen shqipet', Edhe Rama në Dortmund për ndeshjen Itali - Shqipëri

'Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë e ti shkon e gjen shqipet', Edhe Rama në Dortmund për ndeshjen Itali - Shqipëri

Vetë kryeministri Edi Rama ndodhet në Gjermani për të ndjekur nga afër ndeshjen Itali – Shqipëri e vlefshme për kampionatin Europian Gjermani 2024.

Në një postim në facebook Rama duket që është i ulur në lokal që duket se duhet të ketë pronar shqiptar madje dhe gjermanët e preferojnë

“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë në rrugën kryesore të qytetit dhe ti shkon e gjen shqipet' shkruan Rama. 


Lajmi kryesor:

Jehonë kuqezi në Dortmund, tribunat e stadiumit vishen kuqezi! Report Tv sjell atmosferën elektrizuese


S.G/SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë