POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kur yjet e së ardhmes promovojnë veten, Antea do iu lerë pa fjalë...

Antea Filopati

Gjatë viteve të fundit, prej rrjeteve sociale kanë marrë famë dhjetëra personazhe mjaft të njohur sot për publikun dhe shumë të komentuar mediatikisht. Por, të bëhesh personazh për arsye sipërfaqësore si veshja ose zhveshja, batutat dhe skenat qesharake, është një gjë e të bëhesh i famshëm në sajë të talentit, është diçka krejt tjetër.

Ju sugjerojmë t’i hidhni një sy kanalit të një artiste të vogël e cila me punën dhe përkushtimin e saj shpërfaq shumë nga talenti i saj. E shohim të performojë në piano, të këndojë covera kryeveprash muzikore, të kërcejë dhe të kompozojë. Nuk duhet ta humbisni nga sytë Antean e vogël. Ndoshta një ditë do e shihni në një skenë të madhe, dukë shijuar suksesin dhe duartrokitjet.


d.ba./al.sp./Shqiptarja.com
Komento