Kur yjet e së ardhmes promovojnë veten, Antea do iu lerë pa fjalë...

Kur yjet e së ardhmes promovojnë veten, Antea do iu lerë pa fjalë...

Antea Filopati

Gjatë viteve të fundit, prej rrjeteve sociale kanë marrë famë dhjetëra personazhe mjaft të njohur sot për publikun dhe shumë të komentuar mediatikisht. Por, të bëhesh personazh për arsye sipërfaqësore si veshja ose zhveshja, batutat dhe skenat qesharake, është një gjë e të bëhesh i famshëm në sajë të talentit, është diçka krejt tjetër.

Ju sugjerojmë t’i hidhni një sy kanalit të një artiste të vogël e cila me punën dhe përkushtimin e saj shpërfaq shumë nga talenti i saj. E shohim të performojë në piano, të këndojë covera kryeveprash muzikore, të kërcejë dhe të kompozojë. Nuk duhet ta humbisni nga sytë Antean e vogël. Ndoshta një ditë do e shihni në një skenë të madhe, dukë shijuar suksesin dhe duartrokitjet.


//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet