Kush është Aleks Vishaj, miku i Stresit që u kap duke ecur me 305 km/h në tunelin e Kalimashit! Alarmoi autoritetet britanike se u rikthye pasi u dëbua

Kush është Aleks Vishaj, miku i Stresit që u kap duke ecur me 305 km/h në tunelin e Kalimashit! Alarmoi autoritetet britanike se u rikthye pasi u dëbua

1679082933_maxresdefault.jpg

Aleks Vishaj është 34-vjeçari që u shoqërua sot në komisariatin e Tiranës pasi drejtonte makinën me 305 km/h në tunelin e Kalimashit duke rrezikuar edhe jetën e të tjerëve nuk është një emër i panjohur. Ai është mik i reperit Stresi, ka pasion lojën e pokerit, gjë që e ka treguar përmes rrjeteve sociale.

Në vitin 2021, alarmoi autoritetit britanike pasi u kthye sërish ndonëse ishte ekstraduar për të vuajtur një dënim për vjedhje. Një gjykatë në Mbretërinë e Bashkuar e dërgoi atë në Gjermani në prill por ai kaloi vetëm tre muaj në burg përpara se të deportohej në Shqipëri, nga ku u largua për t’u kthyer sërish në Britani.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Po ecte me 305 km/h me mjetin luksoz në tunelin e Kalimashit, shoqërohet në polici Aleks Vishaj! I bllokohet 'Lamborghini'


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës