‘Kush është ky xhaxhi?’, Berni Sander ‘hyn’ në shtëpitë e shqiptarëve dhe merr sërish vëmendje! Sfida që po shkakton të qeshura

Bernie Sanders u rikthye sërish në vëmendjen e “memeve”! E kujtoni Sanders të veshur me xhupin gri dhe dorezat në inaugurimin e Joe Biden si president i SHBA?

Sanders ka “pushtuar” Tik Tok-un shqiptar dhe rrjeti po “çmendet”!

Tik Tok-ersat shkrepin një fotografi, photoshopojnë Sanders të ulur brenda shtëpisë, apo ambientit në të cilin gjenden dhe ia dërgojnë prindërve.

Reagimet nga prindërit shqiptarë janë nga më të ndryshmet, të ekzagjëruara dhe shumë komike. Ndiqni videot e Tik Tok për të kuptuar më shumë.

Provojeni dhe ju sfidën më të re!

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Në dashuri keni suksese të vogla... horoskopi për ditën e sotme

Në dashuri keni suksese të vogla... horoskopi për ditën e sotme