Kush janë banorët e rinj që pritet të hyjnë sonte në shtëpinë e Big Brother VIP?

Kush janë banorët e rinj që pritet të hyjnë sonte në shtëpinë e Big Brother VIP?

Big Brother

Pas përjashtimit të Ermionës dhe Evës, të tjerë emra priten të bëhen konkurrentë në lojë, mbrëmjen e sotme pritet që në shtëpinë e Big Brother të futen banorë të rinj. Bëhet fjalë për Antoneta Koçin dhe Elvis Pupa

Antoneta u bë e njohur nga “Përputhen” e më pas ka marrë pjesë si e ftuar në disa programe televizive. Një tjetër emër është edhe ai i Shqipes, gjithashtu ish-konkurrente e “Përputhen”. Ndërkohë edhe aktori Elvis Pupa, prej kohësh është përfolur për t’u bërë pjesë e lojës.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

8 dëshmi për revoltën e Spaçit në një dokumentar, ish të dënuarit Progni: Sa herë flasin u dhëmbin plagët, s’u jepnin as ujë! Mizoritë e komunizmit

8 dëshmi për revoltën e Spaçit në një dokumentar, ish të dënuarit Progni: Sa herë flasin u dhëmbin plagët, s’u jepnin as ujë! Mizoritë e komunizmit