Kush janë deputetet 'pronare' të produktet kozmetike që u ndezën në Kuvend

Kush janë deputetet 'pronare' të produktet kozmetike që u ndezën në Kuvend

1700493672_kremparfum.jpg

Salla e Kuvendit u përfshi sërish sot nga kaosi i shkaktuar nga Rithemelimi. 

Report Tv mëson se Albana Vokshi dhe Sorina Koti ishin dy deputetet pronare të parfumit dhe kremit anti-rrudhë që u përdor për tu ndezur flakët.

Mësohet se Bledion Nallbati ka qenë ai që i ka vënë flakën

Pas përfundimit të seancës plenare, në sallë u futën edhe agjentë të BKH për të hetuar çfarë lëndësh u përdorën këtë herë nga opozita në sallën më të rëndësishme të demokracisë shqiptare.


Lajmi kryesor:

FOTO/ U përdor parfumi Tom Ford 275 $ dhe kutia e kremit 90 euro për të ndezur zjarrin në Kuvend! Dy deputetet që i futën në sallë! Nallbati i vuri flakën (Emrat)


M.Q./S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Rrëzohet F-16 amerikan në Korenë e Jugut, shpëton për mrekulli piloti

FOTO/ Rrëzohet F-16 amerikan në Korenë e Jugut, shpëton për mrekulli piloti