Kushtoi 680 mijë franga ari, sekretet e urës së famshme të Zogut! Sonte, ora 21:00 me Esencë nga Eljan Tanini në Report Tv

Ura që kërkon të jetojë jetën e saj! 

Ura që kushtoi më shumë se 680.000 franga ari! 

Ura që bashkoi veriun me jugun e Shqipërisë dhe më pas e harruan të gjithë, pavarësisht se ka hyrë në zemrat e të gjithëve! 

Inxhinieri strukturist Markel Baballëku shpjegon sekretet e Urës së famshme të Zogut. 

Sonte, ora 21:00 me Esencë nga Eljan Tanini në Report Tv.

S.G/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë