Ky detaj nxjerr zbuluar romancën e Jonida Maliqit me aktorin e humorit (FOTO)

Kohët e fundit këngëtarja Jonida Maliqi është përfolur për një romancë me aktorine humorit Romeo Veshaj.

Pas pjesëmarrjes në Eurosong  Jonida është pyetur nëse ka diçka të vërtetë lidhur me këtë, por ajo ka thënë se jeta e saj është private dhe se e tillë do të vazhdojë të mbetet.

Ndërkohe një postim i Romeos duket se ka nxjerrë zbuluar romancën e tyre.  Jonida ka publikuar në profilin e saj një foto ku shihet e veshur me po të njëjtin kostum që mban edhe vajza përkrahë Romeos, duke vërtetuar kështu të gjitha aludimet e fansave dhe mediave.

Pak kohë më parë Jonida i ka dhënë fund martesës së saj 17 vjeçare me Gent Prizrenin.

2/2
  • Sondazhi i ditës:

    Të dielën zgjedhjet, cila prej partive politike bëri fushatë më të mirë dhe bindëse?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

VIDEOLAMJ/ I riu kamuflohet si grua, me fustan e shapka vjedh restorantin në Sarandë