Kylie Jenner, “konkurrentja” më e fortë e Kim Kardashian, po arrin sukses në çdo drejtim (Foto)

Kylie Jenner

Kylie Jenner tashmë një super yll, e cila po ia merr të gjithë vëmendjen motrës së saj të madhe Kim Kardashian.

Ylli 21-vjeçar po arrin sukses në çdo drejtim që ndërrmer në jetën e saj, që nga biznesi e deri të paraqitja e mirë fizike.

Mirëpo e vogla e klanit Kardashian-Jenner u shfaq në festën e kozmetikës në Beverly Hills me një fustan të zi të ngushtë, i cili i nxirrte në pah format e mira trupore që ajo ka.

Gjithashtu Kylie është nënë e një vajze të vogël dhe një prej femrave më të pasura në botë.

   

Foto e Kylie Jenner në festën e kozmetikës në Beverly Hills.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A e keni të qartë mënyrën se si do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

COVID-i i merr jetën shkrimtarit, poetit dhe gazetarit në Shkodër