Lajm shokues për Genoan, 14 pjesëtarë të ekipit rezultojnë të infektuar me koronavirus

Lajm shokues për Genoan. Pas portierit Perin dhe mesfushorit Shone kanë rezultuar pozitiv me koronavirus edhe 12 pjesëtarë të tjerë të ekipit. Bëhet fjalë për 8 futbollistë në total dhe 4 pjesëtarë të stafit teknik.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë klubi pa specifikuar emrat.

Të dielën Genoa luajti kundër Napolit ndaj të cilit humbi me rezultatin 6 me 0, ndërsa ndeshja e ardhshme është të shtunën me Torinën, por nuk dihet nëse do të luhet.

D.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kuvendi të presë opinionin e Venecias përpara se të rivotojë Kodin Zgjedhor?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Riatdhesimi i fëmijëve nga Siria, reagon Kim: E mrekullueshme kur i shikon të çliruar nga ISIS! Kush ka kryer krime të dënohet