Tjetër aksident në vend/ ‘Land Roveri’ del nga rruga në aksin Fier-Levan, plagosen dy pasagjerët

Foto ilustruese

Një tjetër aksident me 2 të plagosur ka ndodhur sot në aksin Fier-Levan, pas atij të ndodhur në aksin Burrel-Ulëz.

Sipas policisë, rreth orës 07:55, në vendin e quajtur "Qafa e Koshovicës" ka dalë nga rruga mjeti tip "Land Rover", me drejtues G. A dhe për pasojë kanë pësuar dëmtime të lehta pasagjerët në mjet.

Të plagosur kanë mbetur një 27 vjeçar dhe një 29 vjeçar, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të daljes nga rruga.

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

E Djathta Ekstreme, Kosova dhe opozita Berisha e opozitës Basha