'Langaraq' Petrit Vasili përplaset me Ilir Metaj në Komisionin hetimor të Shëndetësisë 

Komisioni hetimor i Shëndetësisë në një moment ka degjeneruar në ofendime mes deputetit të PL-së Petrit Vasili dhe deputetit të PS-së Ilir Metaj

 Mes tyre janë shkëmbyer ofendime duke sharë njëri tjetrin deri dhe ‘langaraq”

Ndërkohë që Vasili fliste me mikrofon, Metaj fliste pa mikrofon.

Duke ndërhyrë Vokshi tha se do të merrte masë pasi të zbardhet cfarë ka ndodhur.

Shikoni videon ...


Lajmi kryesor:

Hetimori i PPP-ve në Shëndetësi, sërish sherr procedural! Opozita akuzon për presion, PS bojkoton! Audituesi i KLSH:192 mln lekë dëm buxhetit


S.G/E.H/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Klos/ Zjarr në pyllin e fshatit Kurdari, ndërhyn helikopteri për shuarjen e flakëve

Klos/ Zjarr në pyllin e fshatit Kurdari, ndërhyn helikopteri për shuarjen e flakëve