Ledri dhe Sara më të ëmbël se kurrë! Dedikimi i artistit për partneren: Sa keq ma ke pushtu trunin

Ledri dhe Sara më të ëmbël se kurrë! Dedikimi i artistit për partneren: Sa keq ma ke pushtu trunin

Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Më në fund, Ledri Vula ka publikuar këngën e titulluar ‘Gjendja’ ku protagoniste është partnerja e tij Sara Hoxha.

Të dy duken më të ëmbël se kurrë teksa duket qartë kimia mes tyre.

“Ta njoh erën e parfumit, sa keq ma ke pushtu trunin”, thotë Ledri në tekstin e këngës.

Ndërsa një pjesë të projektit e ka shpërndarë edhe në rrjete sociale duke e shoqëruar me përshkrimin se është histori dashurie.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë