Leonardo DiCaprio i dashuruar marrëzisht me 22 vjeçaren, dyshime se do shkojnë drejt altarit

Leonardo DiCaprio i dashuruar marrëzisht me 22 vjeçaren, dyshime se do shkojnë drejt altarit

Një nga meshkujt më të lakmuar të Hollywood duket se po shkon drejt altarit. Bëhet fjalë për Leonardo DiCaprio. Ai dhe modelja 22 vjeçare Camila Morrone janë në një lidhje dashurie prej disa vitesh dhe romanca e tyre po shkon gjithmonë e më shumë drejt zyrtarizimit.

Sipas ‘E!News’ modelja njihet si e dashura e tij dhe madje është prezantuar dhe me të afërmit e DiCaprios.

Sipas një burimi për ‘E!News’, Camila dhe Leo janë të dashuruar dhe të çmendur pas njëri-tjetrit. Pavarësisht se janë seriozë për njëri-tjetrin, duket se martesa ende nuk është në plan, por kjo gjë mund të ndryshojë shumë shpejt.

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Kosovë/ Hapet pikëkalimi kufitar në Bërnjak, mbetet e mbyllur Jarinja

Kosovë/ Hapet pikëkalimi kufitar në Bërnjak, mbetet e mbyllur Jarinja