Lëvizje në policinë e Shtetit, Albert Dervishaj emërohet zv/ drejtor i përgjithshëm

Lëvizje në policinë e Shtetit, Albert Dervishaj emërohet zv/ drejtor i përgjithshëm

Albert Dervishaj dhe Ardi Veliun me Aida Hajnaj

TIRANE-Albert Dervishaj është emëruar ditën e sotme zv/ drejtor i përgjithshëm i policisë së shtetit. Deri tani, Dervishaj ka mbajtur detyrën e drejtorit të Drejtorisë së Rendit Publik.

Dervishaj tashmë do të zerë vendin e Aida Hajnajt, e cila u emërua pak javë më parë në krye të Byrosë Kombëtare të Hetimit. Lëvizjet janë firmosur nga drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Sylvinho rrëfehet për FIFA-n: Ju tregoj çelësin e suksesit të kombëtares shqiptare! Ëndrra jonë pas kualifikimit në ‘Euro 2024’

Sylvinho rrëfehet për FIFA-n: Ju tregoj çelësin e suksesit të kombëtares shqiptare! Ëndrra jonë pas kualifikimit në ‘Euro 2024’