Lezhë/ Makina del nga rruga dhe përfundon në lokal, merr përpara qytetarin që po pinte kafe! Përfundon në gjendje të rëndë drejt spitalit (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur në aksin e vjetër rrugor Lezhë-Milot në afërsi të fshatit Tresh të Lezhës ku një makinë tip “Volsëagen” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një lokal.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur 1 person qe po pinte kafe ne lokal i cili është dërguar për të marrë ndihmën mjekësore në Spitalin Rajonal të Lezhës nga ku mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë për jeten si pasojë e plageve të marra në disa pjesë të trupit.

Në vendngjarja ka mbërritur menjëherë policia e cila ka nisur dhe hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti që mund të përfundonte në një tragjedi pasi në lokal kanë qenë disa persona.

Ky është aksidenti i 3-të që ndodh në harkun kohor të 4 ditëve në rruget e Qarkut të Lezhës me një bilanc me 7 përsona të plagosur.

E.K/Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • xxx: 23/06/2022 11:06

  Shofera pa llogjike qe marrin njerez ne qafe dhe perfundojn ne burg.

  Përgjigju
 • Berti: 23/06/2022 10:49

  Shume gabim qytetaret qe pine kafe, te kishin ikur ne pune

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Fantazia e Berishës: Shkëlzeni në SPAK s’është asgjë para ‘Ramës në aeroport…’!

Fantazia e Berishës: Shkëlzeni në SPAK s’është asgjë para ‘Ramës në aeroport…’!