Lista e kopshteve jo publike të licencuara në të gjithë vendin

Lista e kopshteve jo publike të licencuara në të gjithë vendin

1699878233_kopshtetlicens.jpg

Ministria e Arsimit dhe Sportit, ka publikuar në faqen e saj zyrtare, Listën e Institucioneve Parashkollore (pra kopshteve, që janë të licensuara nga MAS), listë e cila është në përditësim e sipër. 

 

(Kliko këtu për të lexuar dokumentin e plotë) Kopshtet private me license

 

 


Lajmi kryesor:

Dhunimi i 3 vjeçares/ Task Forcë monitoron kopshtet jopublike në mbarë vendin, 8 rezultojnë pa licencë, 2 kopshteve u është refuzuar


S.G/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Neptun Kosova mbështet ekspozitën 'Reporting House' në Prishtinë në përkujtim të ngjarjeve të luftës në Kosovë

Neptun Kosova mbështet ekspozitën 'Reporting House' në Prishtinë në përkujtim të ngjarjeve të luftës në Kosovë