VIDEO/ Shënohet goli i parë në Katar 2022, arbitri e anullon pas konsultës me VAR

VIDEO/ Shënohet goli i parë në Katar 2022, arbitri e anullon pas konsultës me VAR

Goli i anulluar

(Foto, shpjegimi i regjisë për VAR)

Vetëm pas 3 minutash lojë, Ekuadori me Enner Valencia ka ndëshkuar Katarin organizator në Kupën e Botës. Arbitri italian Daniele Orsato konsultohet me VAR dhe e anullon për pozicion jashtë loje. Ndeshja vijon 0-0.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Futbolli në festë, Botërori nis rrugëtimin mes fishekzjarreve dhe një ceremonie madhështore! Ekuadori fiton me 2 gola ndaj të zotëve të shtëpisë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri