Liverpool ndalet me Stoke, humb shansin për vendin e dytë

Liverpool ndalet me Stoke, humb shansin për vendin e dytë

Skuadra e Liverpool

Liverpool ka humbur shansin për të barazuar Manchester United në vendin e dytë në renditje të Premier League, pas ndalesës që ka bërë në shtëpi me Stoke City.

Nëse ndeshja ka përfunduar në barazim 0-0, kjo edhe për faj të Mohamed Salah, që ka humbur një rast ideal në pjesën e parë, kur vetëm për vetëm me portierin, e kalon topin jashtë.

Trajneri Jurgen Klopp nuk e ka lënë të pushojë sulmuesin egjiptian për ndeshjen e së mërkurës me Romën, për t’i dhënë mundësinë të shënojë sa më shumë gola në garën për “Këpucën e Artë” në Angli dhe në Europë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!