Lori Hoxha publikon foton e motrës 
fëmijë: Mami u mërzit kur Sara doli gocë

Lori Hoxha publikon foton e motrës <br />fëmijë: Mami u mërzit kur Sara doli gocë
Sara Hoxha vajza e dytë e familjes Hoxha, mesa duket kur ishte fëmijë ka preferuar të kishte stilin e një djali.

Këtë e ka treguar motra e saj e madhe Lori Hoxha përmes një fotoje të publikuar në rrjetet sociale. Lori me shaka ka shkruar se mamaja e tyre ka dashur që Sara të ishte djalë.
 
Sot Sara duket shumë ndryshe për hir të së vërtëtës. Nga një vajzë me flokët e shkurtra të ngritura me xhel si djemt, sot është një zonjushë shumë e bukur dhe elegante.

Lori dhe Sara
(Postimi i Lorit në Snapchat)

Redaksia Online
XH.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Zelensky: Kina nuk e ofroi veten si ndërmjetës

Zelensky: Kina nuk e ofroi veten si ndërmjetës