Lot dhe emocion, Fifi ‘rikthehet’ në shtëpinë më të ndjekur të momentit! Vëllai i madh çudit banorët

Lot dhe emocion, Fifi ‘rikthehet’ në shtëpinë më të ndjekur të momentit! Vëllai i madh çudit banorët

Fifi në

“Diellin e kom hup me to edhe veten...”, Fifi u rikthye në shtëpinë e “Big Brotherit” dhe emocionoi banorët.

Vëllai i madh vendosi të surprizojë shtëpinë, duke rikthyer Fifi, këtë herë përmes boksit të shtëpisë me këngën e saj më të re “Dielli”.

Disa lotuan, si Arjola, të tjerë e kënduar, ndërsa kishte edhe nga ata që u çuan në këmbë.

Sigurisht Fifi nuk u kthyer prej vërteti, pasi ishte vendimi i saj të largohej, por muzika shkon kudo....

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • uf - puf - or fufush: 02/12/2021 16:51

    Ore, po kjo fifuqja mire e ka, po si nuk na ka bere nje kenge per kete hallin e madh e te papare ndonjehere ne histori, me kete melodramen treshe veroneze, visho-bora-beatriçeja, qe na ka lene pa fryme e po behemi gjysma njerezish e na ka ikur zeri, çereja e as hame e as pime me, por baresim si te çoroditur neper rruge duke folur me vete... Na bej ndonje gje o fifo, se po plasim nga sekelldija e nga marazi e s'kemi me fuqi as te flasim e jo me te kendojme e te qeshim. Agroni i Al-pazarit, sikur na ka dhene nje shprese te vaket, se do te beje diçka rreth ketij problemi... Te Presim e Te Shpresojme.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Putin urdhëron zmadhimin e ushtrisë me 170 mijë ushtarë

Putin urdhëron zmadhimin e ushtrisë me 170 mijë ushtarë