Luana bën njoftimin befasues: Do tërhiqem për ca kohë...! Por çfarë fshihet pas gjithë kësaj (Foto)

Njoftimi i saj dukej mjaft serioz dhe thuajse i vërtetë, por në fakt e gjitha ishte e mirë menduar.

“Kam vendosur të tërhiqem për ca kohë…12 vite pa ndaluar…Kam nevojë të pushoj. Do më marri malli shumë për dashurinë tuaj”, – ka shkruar moderatorja Luana Vjollca në postimin e saj në Instastory. Të menjëhershme kanë qenë reagimet e fansave dhe të medias. E gjitha në fakt ishte 'në kuadër' të ditës së 'I prillit' e njohur si 'dita e gënjeshtrave'.

“Mesazhet tuaja ma shkrin zemrën komplet. Kështu që po ju tregoj se as në mend nuk e kam të ndalem. Jam e bekuar që ju kam. Ideja për këtë ishte e Blerina Rugova. Gëzuar 1 prillin. Hajde se duhen ndonjëherë gënjeshtra të tilla për të më kujtuar sa shumë dashuri kam”, – ka thënë Luana më pas.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Dilni jashtë, tërmet 8 ballë’, shakaja pa kripë e 18-vjeçarit që ngriti në këmbë lagjen në Kavajë! Arrestohet nga policia