'Luftë me ironi' në PD, Salianji: Nuk e njoh këtë Kokalarin! Përgjigjet aktivistja: 'Më raftë pika sa i voçkël je, pi pak qumësht, ndenje pas fustanit të Gridës

'Luftë me ironi' në PD, Salianji: Nuk e njoh këtë Kokalarin! Përgjigjet aktivistja: 'Më raftë pika sa i voçkël je, pi pak qumësht, ndenje pas fustanit të Gridës

Kokalari, Salianji dhe Grida Duma

'Lufta' brenda Partisë Demokratike duket se po rrit tonin mes demokratëve. Pas akuzave që aktivistja e PD Evi Kokalari ka bërë ndaj kreut të PD-së, deputeti  Ervin Salianji ka ironizuar duke thënë se nuk e njihte aktivisten e Partisë Demokratike.

Reagimi i kësaj të fundit ka qenë edhe me ironi. Përmes një postimi në rrjetet sociale Kokalari nuk e ka kursyer Salianjin, teksa i ka thënë se nëse do rrinte me burra si Berisha dhe jo me Grida Dumën, do kishte arritur ta njihte.

“O Salianj më raftë pika sa i voçkël je. Po të kishe ndenjur me burrat si Sali Berisha dhe jo mbas fustanit të Gridës, do e kishe mësuar kush është Evo Kokalari. Pi pak qumësht tashti”, shkruan ajo.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 02/10/2021 00:51

  Hem!Dicka interesante po gatuhet.Cfare premtimi i ka bere kesaj Sala qe te lere Ameriken,GOP dhe cfaredo pune qe ben ne Amerike,dhe te dale ne fushate perkrahje per ish-sekretarin e PPSH,ish partise qe i burgosi dhe i pushkatoi te afermit?!

  Përgjigju
 • Goca: 01/10/2021 14:07

  Po mos ke qen ajo qe i fshije kepucet ktyre te PD, se ne televizor ste kemi njoft kur salianjin dhe griden te pakten i kemi nigju , sdin te bejn gje por te pakten i kemi degju, por ty fare as e dim kush je , berishen e dim kush esht , ska mo motrra do hyjm ne BE fiton ai qe ben pun , tregojeni veten jo teater, dhe ne sjemi me pd por nje pd e fort duhet, keni material sa te duash edhe per 2 PD , shikojini pallatet qe behen bejini foto , ska kende lojrash hapesira publike jane zene nga bashkia me qera per lokale , thoni gjera te besueshme qe edhe te PS te thone po ka te drejte sepse ashtu eshte se eshtenelagjen timedhe eshte vertete. Meruni me shkollen qenxenesit duhet ta bejne mesimin normal boll me se po shkaterrohet njebrez tendodhi ca tendodhi boll se do beheni 12 vjet duke pir kafe ,tregoni ate qe prek shqipetaret, jo corape apo geta ca ka vesh njeri apo tjetri, Hajd Klm

  Përgjigju
 • Rrezik potencial: 01/10/2021 11:30

  Shumica derrmuese e analisteve politik paskan vendosur te shperfillin nje indicie te rendesishme mbi Evi Kokalarin. Para 2-3 vjetesh ajo perdorte mbiemrin grek Angelakis. Mjafton nje kerkim ne Google per t'a verifikiuar kete gje. Mbiemri grek nuk do perbente ndonje lajm sikur marredheniet Shqiperi-Greqi te ishin miqesore. Por kur merr ne konsiderat se Greqia ka ende ne fuqi ligjin e luftes ndaj nesh, pra jemi zyrtarisht armiq sipas Greqise, dhe se Greqia arriti ti marri territor detar Shqiperise me marreveshjen gjate qeverise Berisha dhe eshte e interesuar qe ne Shqiperi te vij ne pushtet nje force politike pro-greke qe do pranoj marreveshjen e vjeter, atehere mbiemri Angelakis i aleates se Berishes duhet konsideruar si nje kamban e fuqishme alarmi per sigurine kombetare.

  Përgjigju
 • Karma Is A B..: 01/10/2021 09:50

  Nese ben politike me negativitet ndaj te tjereve do ti vij boomerang dhe te tjeret do te bejne politik me negativitet ndaj teje. PD eshte viktime e negativitetit. Gjithe keto vite ska prodhuar asgje pozitive. e vetmja menyre qe te vish ne pushtet eshte nepermjet pozitivetit.

  Përgjigju
 • Opa: 01/10/2021 07:41

  Po kjo Idiotja Kokaka...i si ben kjo sikur kush eshte. Po ik moj pise shkaperdheu me ndonje zezak andej.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Luizi me strategji pas daljes së Kiarës: Po bëja sikur po flija! Ja çfarë dëgjoi fshehurazi nga biseda e Oltës dhe Qetësorit

Luizi me strategji pas daljes së Kiarës: Po bëja sikur po flija! Ja çfarë dëgjoi fshehurazi nga biseda e Oltës dhe Qetësorit