Luizi me strategji pas daljes së Kiarës: Po bëja sikur po flija! Ja çfarë dëgjoi fshehurazi nga biseda e Oltës dhe Qetësorit

Luizi me strategji pas daljes së Kiarës: Po bëja sikur po flija! Ja çfarë dëgjoi fshehurazi nga biseda e Oltës dhe Qetësorit

Luiz Ejlli

Tashmë pas daljes së Kiarës nga “Big Brother Vip Albania”, Luizi ka vënë të gjithë ‘sinjalet’ në lojë.

Në kohën e drekës ai ka dëgjuar Oltën dhe Qetsorin në një bisedë teksa këngëtari bënte sikur flinte. Këtë informacion ai e ndau me Kristin e më pas me banorët e tjerë.

“I dëgjova këta të dy duke folur, po bëja sikur po flija,” tregon Luizi.

Më tej, ai shton se dyshja po tregonin se të martën do dalë Keisi.                      

“I provokova kot i dëgjova duke thënë që del Keisi të martën, dhe kjo Olta filloi duke bërë fushatë, jo duhet të dalë Keisi se ajo gjëja që i doli me Lorencin ishte e madhe”

Nga ana tjetër Qetsori tha se nuk ishte kështu, duke mohuar akuzat e Luizit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bini: 28/03/2023 01:09

  Nuk edi pse ofendoni o te ndyt, a pse nuk mundeni te behenibsi Luizi apo cka esht kjo gje, kukeni edukat familjare per o fendime o te pa ftyr.

  Përgjigju
 • Pa emer: 27/03/2023 19:16

  Po more njerez do ta fitoje Luizi, eshte e qarte si e zeza mbi te bardhe.Po ne fund do pyesim: po c' beri ky njeri valle? A na ishin shpelare trute qe rendem pas tij? Sidomos ju gra qe jeni cmendur. mos u ankoni nga burrat shqiptare qe nuk Jane soft dhe xhentelmena, se ju kesisoj burrash si Luizi qe tju shkarravisin I keni per hak.

  Përgjigju
 • Gasper: 27/03/2023 10:17

  O t'nimoft kisha e laçit po i pa par, do e fitosh pa diskutim veç vazhdo me shouin tënd te pa ,edhe kundershtaret tu jan me ty.

  Përgjigju
  • Marjana: 27/03/2023 13:00

   Fiks,i papare eshte dhe shume padrejtesi i kane bere.Tu vij turp topit dhe opinionisteve shpirtlige

 • Tironsi me O: 27/03/2023 09:49

  Bravo o Luiz na ke knoq shpirtin je dhe do ngelesh i pa pare,asnje bigbrother ska pase nje si ty ky muaj i madh te dhente fitoren e merituar forca Luan edhe nje sforco tjeter!

  Përgjigju
 • Dea: 27/03/2023 09:29

  Su mund te marroset nje popull i tere pas nje njeriu legen pa asnje vlere morale sic eshte Luizi. Mashtrues ordiner , njeri i dhunshem , manipulues . E kane bere hero kombetar kte plehre

  Përgjigju
  • fansi Luizit: 28/03/2023 09:35

   Po si mund te votojne ty dea qe vetem i hyp meshkujve ne kurriz Pse flet ne emer te atyre qe jane fansa te Luizit Ke dhunoj ky njeri A ka dhune me te madhe qe ben cdo prime Zhaklina Lajkatari ku denigron femrat A ka njeri me te shturur se ajo Ke dhunoj Luizi Dhunoj Kiaren pse nuk reagoj me pare Kiara kur ai e ngjeshte tek lavamani dhe e puthte apo atje i pelqente

  • Skënder Xheko: 27/03/2023 13:33

   Si mund të marroset një popull mbas Luizit dhe ky Dea që nuk ka burrërinë të vër emrin e tij,por vë emrin e kurvës, qënka më i mençuri se i gjithë populli,të gjitha sharjet për Luizin,i takojnë atij

  • Simsons bart: 27/03/2023 11:09

   Ti I ke ren tamam,po eshte e kot

 • Taulant: 27/03/2023 08:35

  Strateg i madh ky kokrra e deshtakut qe ka marrosur shqiptaret pas injorances se vete.

  Përgjigju
  • Fansja e Luizit: 28/03/2023 09:51

   Njerezit deshtak flasin per te tjeret keshtu Ti taulant cfare arritjesh ke arritur ne jete qe sje deshta Ai qe ti quan deshtak ka fituar =ethet e se premtes mbrema 2 nga perzgjedhja e mijera te rinjte dhe nga nje juri prestigjoze me ne krye Zhani Cikon Te madhen Zerina Kuke,te famshmit e muzikes Alfred Kaçinari e Elton Deda dhe me nje konkurim per shume jave e duke kenduar LIVE e ne fund me verdiktin e votave te popullit ( ne vitin 2004) = ka fituar ne 2005 ne festivalin ne RTSH dhe ka perfaqesuar Shqiperine ne Eurosong 2006 ne Greqi = Ka fituar çmimin e pare ne kenga magjike ne 2010 me te shquaren kengetare te Lives Juliana pasha Ka shume kenge ne Rtsh ne 100 kenget e shekullit etj Ku e shikon deshtakun ti Nga pikepamje politike une jam e majte dhe kur me ze ne goje Sali Berishen nuk e dua por une e dua per Ate fjalor te pasur qe zoteron Per batutat dhe epitetet Per kendimin e tij qe e ka trurin arshive te fonetekes shqiptare dhe te huaj Per gjithshka qe ka te mire ose jo Forca Luiz ti da ta fitosh BBVA2

  • Emer: 27/03/2023 19:19

   Ste shtoj dot asgje

  • Lolita: 27/03/2023 13:29

   O Luiz djali lum nana qe te ka nji dit cdo njeriut i vjen fati mos te nana e te baba vjen te fmit ja sibte ka ardh dhe ty te uroj shendet dhe dalsh fitues ne kete loj dallavere

 • Sondazhi i ditës:

  I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mekaniku i apasionuar pas Vespa-ve ndan koleksionin e tij me 17 motocikleta: Janë dashuria ime e parë! Më e vjetra është e vitit 1954

Mekaniku i apasionuar pas Vespa-ve ndan koleksionin e tij me 17 motocikleta: Janë dashuria ime e parë! Më e vjetra është e vitit 1954