Lulzim Basha shfaqet i buzëqeshur në Prishtinë, në një tavolinë me ish kryeministrin Ramush Haradinaj (FOTO)

Lulzim Basha shfaqet i buzëqeshur në Prishtinë, në një tavolinë me ish kryeministrin Ramush Haradinaj  (FOTO)

Të ftuarit në dasmën e Arbrit, djalit të Shkurte Fejzës

Në dasmën e djalit të këngëtares Shkurte Fejza kishte të ftuar shumë personazhe të njohur. Ish kreu i PD, Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij ishin të pranishëm në ceremoninë që u zhvillua në Prishtinë, Kosovë. Ata ishin në tavolinë me ish kryeministrin Ramush Haradinaj.

Haradinaj ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, ku në një prej tyre duket në një tavolinë me Bashën, teksa të gjithë pozojnë të buzëqeshur.

“Bilbilit të muzikës tonë, Shkurtes, mikut tim Hajrushit dhe mbarë familjes Behluli, ju uroj martesën e Arbërit me Erzën. Uroj shumë lumturi e mbarësi në jetën e tyre të përbashkët!”shkruan Haradinaj në postimin e tij në “Facebook”.

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

‘Pas shumë lutjesh, ai i tregoi se, kryetari i Degës së Brendshme, i kishte kërkuar që të spiunonte dy shokët e tij të ngushtë…’/ Dëshmia e rrallë e, ish-të burgosurit politik

‘Pas shumë lutjesh, ai i tregoi se, kryetari i Degës së Brendshme, i kishte kërkuar që të spiunonte dy shokët e tij të ngushtë…’/ Dëshmia e rrallë e, ish-të burgosurit politik