VIDEO/Makina përfshihet nga flakët, momentet dramatike kur shoferi shpëtohet nga kalimtarët!

VIDEO/Makina përfshihet nga flakët, momentet dramatike kur shoferi shpëtohet nga kalimtarët!

Ky është momenti i cili tregon se si drejtuesi i një mjeti u shpëtua nga kalimtarët, pasi makina e tij mori flakë.

Ngjarja ndodhi të enjten (18 prill) në një autostradë në Minesota, SHBA, shkruajnë mediat e huaja.

Pas devijimit nga rruga, makina goditi shtyllën elektrike dhe mori flakë.

Kalimtarët që po kalonin aty ndaluan për ta shpëtuar. Pasi thyen dritaren e krahut të shoferit e nxorën këtë të fundit  nga makina. Ata e dërguan në spital dhe fatmirësisht raportohet se shoferi nuk ka marrë lëndime serioze.

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Analiza: A mund ta zgjidhë FMN-ja krizën e borxhit të vendeve të varfra?

Analiza: A mund ta zgjidhë FMN-ja krizën e borxhit të vendeve të varfra?