Man. City përjashton lojtarin nga festa e titullit, u përfshi në përleshje

Man. City përjashton lojtarin nga festa e titullit, u përfshi në përleshje

Scott Carson nxirret jashtë nga sigurimi

Portieri i tretë i Manchester Cityt, 38 -vjeçari Scott Carson është përjashtuar nga festa e titullit të 10-të kampion të skuadrës së tij. Për shkak se u përfshi në një përleshje, gardianin veteran u detyruan ta përzinin nga ambienti i festës në orën katërt të mëngjesit të sotëm.

"Daily Mail" duke iu referuar "SplashNews.com" bën me dije se Carson u pa të shoqërohej nga sigurimi jashtë ambienteve të restorantit grek Fenix, ku lojtarët e Cityt po festonin.

Për shkak se ai u përlesh me një shok të skuadrës, drejtuesit kanë marrë vendimin për një gjë të tillë. Carson për të pestin sezon është portieri i tretë i Man. City.

Festa e titullit të katërt radhazi përfshinte lojtarët me partneret e tyre, stafin dhe drejtuesit.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit