Manastirliu surprizon mësuesen e fillores: Fjalët nuk mjaftojnë për të shprehur dashurinë dhe mirënjohjen për dijen që përçoni!

Manastirliu surprizon mësuesen e fillores: Fjalët nuk mjaftojnë për të shprehur dashurinë dhe mirënjohjen për dijen që përçoni!

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastiriliu dhe mësusja e saj e fillores

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastiriliu, ka uruar në mënyrën më të ëmbël ditën e 7 marsit, duke surprizuar mësuesen e saj të fillores me një tufë me lule.

Manastirliu shkruan se fjalët nuk mjaftojnë asnjëherë për të shprehur dashurinë, respektin dhe mirënjohjen për dijen që përçojnë dhe vlerat që transmetojnë mësuesit.


Lajmi kryesor:

Sot 7-Marsi, uron politika! Rama: Më e mira është ende përpara! Meta nderon mësues dhe pedagogë në Korçë! Ministrja Kushi: Falënderime dhe mirënjohje për sakrificën


J.GJ./a.m./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Aludimet për stacionin e spiunazhit të Kinës në Kubë, Pentagoni: Jo të vërteta

Aludimet për stacionin e spiunazhit të Kinës në Kubë, Pentagoni: Jo të vërteta