Basha i lë 'udhëheqjen' Flamur Nokës...por edhe atij i ikën zëri (VIDEO)

Tre fjalimet e vetme të përfaqësuesve politikë para protestuesve tek kryeministria, i mbajti ish-deputeti Flamur Noka, i cili i bëri thirrje mbështetësve ta ndjekin në një marshim protestues rreth kryeministrisë, një skenë që u përsërit tre herë. 

Por edhe pse Basha kishte menduar që fjalimet t'ia linte Flamur Nokës për të ftuar turmën në marshim, nuk mundën t'i shpëtonin problemeve me zërin.

Pas kryedemokratit Basha që gjatë fjalimeve politike para mbështetësve i ikën zëri, të njëjtin 'fat' pati edhe Flamur Noka.

Për më shumë ndiqni videon...


Lajmi kryesor:

Opozita 4 orë marshime rreth kryeministrisë dhe sulmon Parlamentin (VIDEO)


b.ha./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, si po punon qeveria për të përballuar emergjencën e tërmetit?