Masakroi me levë gruan/ Rrëfehet 56-vjeçari nga Babica: Më tradhtonte

Lavdosh Sulaj, 56-vjeçari nga Vlora i cili ditën e djeshme masakroi me levë gruan e tij Laureta Sulo ka pranuar krimin në komisariatin e Vlorës. Ai ka rrëfyer se e kreu aktin e rëndë për shkak se dyshonte se bashkëshortja e tij e tradhtonte.

Ngjarja e rëndë ndodhur mesditën e djeshme në Babicë të Vlorës, në banesën e çiftit.  Burime për Report Tv, bëjnë me dije se pasi ka vrarë gruan ka shkuar në lokal i gjakosur, ka porositur një kafe dhe më pas u ka thënë të pranishme "lajmëroni policinë, se vrava gruan".

Çifti Sulo kishin bashkë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Konfliktet mes tyre ishin të shpeshta pasi 56-vjeçari prej kohësh dyshonte se bashkëshortja e tij e tradhtonte me një person. 6 ditë më parë vëllai i autorit ka tentuar që të vrasë me çifte personin që dyshonte se ishte i dashuri i kunatës së tij, por pas arrestimit u lirua.

/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund të arrihet konsensus tri palësh për hapjen e listave?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Dorëzohet’ OBSH-ja, pranon faktin se Covid përhapet transmetohet përmes ajrit