Fantazitë me fotot e Brigitte Bardot, rokeri legjendar rrëfen historinë e patreguar

Rokeri Paul McCartney

Fantazitë e rinjve arrijnë ndonjëherë e edhe të paimagjinueshmen! Rokeri legjendar i muzikës amerikane Paul McCartney ka rrëfyer në një intervistë për revistën "GQ", një histori që I ka lënë të gjithë pa fjalë. McCartney tregoi se kur ishin të rinj, ende duke ngjitur shkallët e karrierëts kishte përjetuar edhe një eksperiencë intime seksuale që kishte pasur së bashku me liderin e The Beatles, John Lenon.

76-vjeçari tha se ata u përfshinë në një festë në shtëpinë e Lenon, ku kaluan disa orë duke u masturbuar.

Aktorja Brigitte Bardot

“Ishim tek shtëpia e John, një grup të rinjsh.Në vend që të pinim dhe të festonim gjatë gjithë kohës, një natë, dritat u fikën dhe dikush nisi të masturbohej. Të njëjtën gjë bëmë edhe ne të tjerët. Thjesht thonim emrin Brigitte Bardot dhe nxirrnim gjithmonë e më shumë spermë. Ishte një gjë e bukur, ishte qejf. Askush nuk u lëndua, madje as vetë Brigitte Bardot,"- tregoi ai.

  • Sondazhi i ditës:

    Mbrojtja e territorit, ju duket i drejtë dënimi deri ne 15 vite burg për ata që ndërtojnë pa leje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Grida Duma i del në mbrojtje Bashës, sulmon Arben Imamin: Nuk e njihja, por e mbrojta në 2013 kur Rama donte ta fuste në burg