Mposhti kancerin...! Shikoni si duket tani aktorja

Aktorja e njohur, Edith Gonzales, është një nga personazhet më të dashur të telenovelave meksikane. Ajo është bërë e njohur në Shqipëri me rolin e ‘Salome’ në serialin me të njëjtin emër.

Aktorja ka luftuar për një kohë të gjatë me sëmundjen e kancerit, duke iu nënshtruar operacioneve dhe kurave të ndryshme. Ajo nuk është dorëzuar kurrë dhe sot, nëse i hedhim një profilit të saj në ‘Instagram’, do të shohim se ajo është mjaft në formë, shumë e qeshur dhe plot dëshirë për jetën.

Ajo udhëton shpesh dhe zgjedh të japë mesazhe të forta nëpërmjet rrjeteve sociale, duke i dhënë forcë të gjithë atyre që luftojnë njësoj si aktorja.

    

1/5
/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vlorë/ Kanosi me armë dy ditë më parë punonjësit e bregdetit në Radhimë, arrestohet 39-vjeçari