Mbytet një 40-vjeçar në Liqenin e Banjës në Gramsh

Mbytet një 40-vjeçar në Liqenin e Banjës në Gramsh

GRAMSH-Një 40-vjeçar është mbytur aksidentalisht paraditen e sotme në Liqenin e Banjës.

Pas njoftimit, shërbimet e policisë dhe zjarrfikëses  kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe në bashkëpunim dhe me forcat speciale  RENEA po punohet për nxjerrjen e trupit.

Viktima është me inicialet V.K. 40 vjeç,  banues në fshatin Zamsh, Gramsh.

/G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori