VIDEO- Me autoblinda, të armatosur deri në dhëmbë! Skenë si nëpër filma, momenti kur efektivët e RENEA-s 'ekzekutojnë kriminelin'

Përmes një skene si nëpër filma, efektivë të repartit ushtarak RENEA kanë demonostruar veprimet në një aksion gjatë prezantimit të ambienteve të reja, ku të pranishëm ishin krymintsri Edi Rama, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, kreu i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, si dhe ambasadori i BE në Shqipëri Luigi Soreca. Një demostrim nga forcat RENEA, për neutralizimin e një personi të rrezikshëm.

1578909233_renaaa.jpg


Lajmi kryesor:

Inaugurohet 'shtëpia' e re e RENEA-s në Yzberisht! Rama paralajmëron sulmin kundër KÇK: Paketa po konsultohet me SHBA-BE (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A ka ndikuar COVID-19 në ekonominë familjare?×

Lajmi i fundit

John

Skandali/ Drejtori i ‘Magjistraturës’ Arben Rakipi avokat i kreut të TIA-s Alvensleben! Ligji e ndalon, ja fijet e interesave