‘Më dhemb krahu e zemra’ vdes në aksident 46-vjeçari në Lushnjë! Pëson infarkt në timon (VIDEO)

LUSHNJË- Një 46-vjeçar ndërroi jetë tragjikisht në një aksident rrugor, por shkak dyshohet të jetë bërë infarkti. Edi Llupo po pinte kafe në një lokal kur sipas një dëshmitari ka ndjerë probleme me zemrën.

Ka marrë makinën dhe në rrugën e udhëtimit në aksin Lushnje-Karbunare ka qenë duke folur në telefon me një mik duke i thënë se ndjente dhimbje krahu dhe në zemër.

Me dhimbjen që po i shtohej dhe me telefonin hapur në bisedë, 46-vjeçari ka humbur kontrollin e makinës dhe është përplasur me një shtyllë elektrike në anë të rrugës.

Mjekët thanë se Edi Llupo erdhi me shenja jete në spitalin e Lushnjës, por pavarësisht përpjekjeve ishte e pamundur ta mbanin në jetë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ministri i Jashtëm i Serbisë në SHBA,  vizitë treditore në Uashington

Ministri i Jashtëm i Serbisë në SHBA, vizitë treditore në Uashington