Më këmbët në timon dhe duart në celular duke drejtuar makinën, i riu nuk pyet për rregullat e qarkullimit në rrugë

Të rinjtë shqiptare vijojnë që të shkelin rregullat e qarkullimit rrugor. Një video e cila është publikuar në rrjetet sociale, shfaqet një i ri, me këmbët në timon, duart në telefon, dhe duke ecur lirshëm në një rrugë, teksa shkëmbehet edhe me disa makina.

Madje në njërën anë të rrugës shihen edhe disa barriera, të cilat e bëjnë edhe më të rrezikshëm qarkullimin. I riu po qarkullin në aksin rrugor, Dukat-Orikum.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?

Komento

Komente

  • Iris: 22/07/2021 01:06

    Nuk me duket si shofer,duket si pasagjer,sepse ne ate pozicion nuk e nget dot dhe kemben nuk e ka as te marshi i frenes,as te i shpejtesie.Ndryshon puna po te ishte ne nje self-driving Tesla.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Prifti i shfrenuar italian i arrestuar për drogë rezulton HIV-pozitiv