"Më shumë rri me burrat e shoqeve se me to“, Fjolla Morina flet pa doreza: M’i lënë pa problem

Fjolla Morina

Fjolla Morina njihet për deklaratat e saj surprizuese. E ftuar së fundmi në “Thumb”, ku riktheu edhe njëherë sherrin që pati me ish-partnerin e Morena Tarakut, Sasha Sobhanin.

"Unë me Morenën jemi shoqe të ngushta dhe ai tipi ishte i sëmurë mendor. S’jam tip që i kqyr burrin asnjërës, s’jam ajo natyrë. Unë më shumë rri me burrat e shoqeve të mia se me ato. Më njofin se kush jam dhe prandaj më lënë të rri me ta pa asnjë problem,”- u shpreh Fjolla Morina.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Fredi: 13/01/2019 14:03

    Hahahahahah domosdo, jashtmase e punume

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në Kosovë, Tabaku: BE të heqë penalizimet e padrejta për Prishtinën zyrtare

Vrasja e policit në Kosovë, Tabaku: BE të heqë penalizimet e padrejta për Prishtinën zyrtare