Meghan dhe Archie shfaqen sërish në publik (FOTO)

Princi William dhe princi Harry kanë marrë një garë me kuaj, paratë e së cilës do të shkonin për bamirësi. 

Nuk mund të mungonin në këtë garë si tifoze, bashkëshortet e tyre me vogëlushët.  Princi Archie, princi George, princi Louis dhe princesha Charlotte shoqëroheshin nga dukeshat Meghan dhe Kate. Shfaqja e Meghan Markle me djalin e saj 2-muajsh ishte një surprizë. Nuk mund të mbetetj jashtë vëmendjes dhe veshja e thjeshtë dhe e rehatshme që mbanin dukeshat. 

1/4
A.P./d.ba./Shqiptarja.com
Komento