Meridian Ramçaj rrëfen telefonatat dhe kërcënimet: Ishte Romeo dora vetë

Meridian Ramçaj rrëfen telefonatat dhe kërcënimet: Ishte Romeo dora vetë

Meridian Ramçaj zbuloi për herë të parë se ka marrë një telefonatë nga Romeo për t'u takuar dhe vetëm pak minuta më pas, ai kishte bërë një status kundër tij.

Pas daljes së tij nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’, Meridian Ramçaj ka pasur disa përplasje dhe debate të forta, ku një ndër më të komentuarit ka qenë ai me Romeo Veshaj, vëllai binjak i Donaldit.

I ftuar në ‘Rrugëtim me Anilën’, ai zbuloi për herë të parë se ka marrë një telefonatë nga Romeo për t’u takuar e më pas një postim në Instagram

‘Pas një statusi që bëra papritur më erdhi një telefonatë që më kërkoi të takohesha. Absolutisht po i thashë mund të takohemi, se ne veriorët e kemi pak pjesën e krenarisë. Kjo ishte pjesa më e bukur, iu përgjigja telefonatës me shumë qytetari, dhe pas 30 minutave më ndodhi e njëjta gjë si në shtëpi, pabesia nga mbrapa. Më pas u bë një status denigrues ndaj meje, dhe u prek ajo pjesa që unë di të reagoj dhe di si t’i nxjerr njerëzit nga vetja. Kush ishte pas telefonit? Romeo, dora vetë!,’– u shpreh Meridiani.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Cccc: 20/02/2022 15:45

  Turp se Vlora ka njerez te mire dhe ju i ulni imazhin qutetit me keta qe shkruajne gjera te tilla si te pashkolluar dhe bastarde.

  Përgjigju
 • BB????: 19/02/2022 21:12

  O meridian mediokri I ke pare vidiot pasi dole nga bigu talli bythe me ty Ai I tha Sabit kur u eliminiu po ky ( ishte foals per ty) cfare ka bere dhe bene vetem buke di te haje E thene nga nje njeri qe e quan te zgjuar e ka gjete qe ti je vetem nje mullar Bari qe do vetem te haje E imagjinon inteligjencen tende- sa ishe I lepije by then Arjoles po ajo nuk ta varte se ja kishte kushtuar Ilirit Fitues I BBV me vota ishte Donaldi ndersa konia injorante e Tanit ja ktheu nderin Ilirit qe vite me pare I dha Asaj apartamentin ne dyshen finale me Flaka Krelanin.Hapni youtubin dhe shihni gjithe Danci with the stars vizion plus Iliri e dinte se nuk erdhi kot nga Italia per te ngrene vetem buke ne BBV

  Përgjigju
 • Napoli: 18/02/2022 11:54

  Bravo meridian je malsor trim

  Përgjigju
 • Xxxxxx: 18/02/2022 08:13

  Ti meridian jo vetem qe je legen,po ta dij gjith shqiperia qe je homo ..po ske turp maskara..

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

John

Kastro Zizo për politikanët: Berisha të ikte nga politika! Veliajn do e ndiqja në çdo zgjedhje! Meta ‘skile’, Ramën e xhelozoj