Meta e nis ditën vrullshëm, bën palestër me pesha të rënda dhe premton: 4 milionë shqiptarë plus

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, e ka bërë zakon tashmë që ta nisë ditën duke bërë palestër. Meta ka publikuar një video teksa ushtrohet me pesha të rënda duke stërvitur krahët.

Ndërkohë që në sfond ka vendosur këngë ‘Për ty Atdhe’, këngë me të cilën do të nisë punimet Konventa e Partisë së Lirisë më 27 prill në orën 11:00.

‘Për ty Atdhe’, nuk është vetëm këngë dhe frymëzim për Partinë e Lirisë është Program dhe Betim, për 4 milionë shqiptarë plus’- shkruan Meta.

 

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • emigrant usa: 24/04/2024 12:14

  prandaj ikem o koketul dhe sdo vime me sa te jesh ti jashte hekurave ,e arsyja dihet , pasarxhi , kriminel hajdut ne rank te larte , ne dem te shqiptareve e shqiperise phyy ndyrsire

  Përgjigju
 • Ardi: 24/04/2024 09:53

  7% x 4000000 mbaje ne bllok shenim. O pragqira qe nuk u ngopet me te genjyer Shqiptaret,duhet te jesh rrot kari te te besosh akoma ty ,Saliut dhe Rames. Ju jeni te gjithe rrobqira hajduter muti.

  Përgjigju
 • anna: 24/04/2024 09:14

  Kujdes Like se po.... e madhe i grise breket e reja .

  Përgjigju
 • Ben: 24/04/2024 09:11

  Ky ka ik per lesh

  Përgjigju
  • Tonto: 24/04/2024 10:07

   Këto 4 milionë plus shqiptarë i sajon sikur i nxjerr nga ndonjë pazar tenderi. Janë njerëz nuk janë letra.

 • Po mër po: 24/04/2024 09:05

  "Për ty Mëmëdhe" tha dhe Monika. Vetëm se palestrën e bënte tek kirurgu plastik jashtë shtetit.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Festivali kombëtar i Sipërmarrjes 2024- Tirana Bank, ndan çmimet për Sipërmarrjet më të mira të të rinjve

Festivali kombëtar i Sipërmarrjes 2024- Tirana Bank, ndan çmimet për Sipërmarrjet më të mira të të rinjve