Meta zbulon moton që ka për verën dhe sërish hedh 'kunj' për Ramën (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta vijon ironitë e drejtpërdrejta për kryeministrin Edi Rama. Ai ka nisur pushimet dhe së fundi ka publikuar një video teksa shfaqet duke notuar. Në fund, ai prezanton edhe moton që ndjek për verën, e cila pa dyshim ka një nënkuptim.

"Më mirë det se në pishinë", u shpreh Meta.

Kujtojmë që ditën kur presidenti Meta po e priste në zyrë kreun e qeverisë nga ora 05:00 të mëngjesit, Rama nuk shkoi, por zgjodhi që të bënte not në një nga hotelet shumë pranë Presidencës, fakt që u evidentua nga kreu i shtetit në konferencën për shtyp, kur dekretoi 13 tetorin si datën tjetër të zgjedhjeve vendore.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Xhevrija: 08/07/2019 03:11

  Meta e ha te gjalle ramen KETU DEL DHE LLAFI I. RAFIT QE META ESHTE BISHE POLITIKE POPULLI E PELQEN KETE DUEL ME FIGURA LAKURIQE LAKURIQESINE E TIJ RAMAE KA FILLUAR SHUME SHPEJTE NUDO TE SHOHIM DO KETE KONKURENCE NUDO E DYTA PAS RAMES ESHTE SPIROPALI GJYSEM NUDO

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 07/07/2019 22:29

  Dicka Ilir Meta po parandjen. Nuk rrin dot pa pak pushtet . E kane ne gjak karrieristet e politikes.

  Përgjigju
 • o lali: 07/07/2019 21:40

  BOLL MO JU A PAME B*THEN.

  Përgjigju
 • O tej: 07/07/2019 18:52

  Peshkaqeni tu gutet ne b... e te dalte ne tru

  Përgjigju
 • ERP: 07/07/2019 17:17

  Nje gje eshte e sigurte, te ka hyre frika deri ne palce. Do Zoti madh keq e me keq te pafshim dhe ne fund pas hekurave. Hajdut dhe antishqiptar

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com