Michelle femra e parë për Obamën?Jo
ja kë propozoi në fillim për martesë

Michelle femra e parë për Obamën?Jo<br />ja kë propozoi në fillim për martesë
Të gjithë kemi admiruar familjes e ish-presidentit të SHBA, Barack Obama dhe sidomos marrëdhëniet e tij me Michelle.
 
Në çdo dalje një shembull ideal i një çifti perfekt. Madje kemi menduar se Michelle ka qenë e vetmja e dashur e Obamës.
 
Por jo, përpara se Obama të njihej me Michelle një tjetër vajzë ka qenë prezente në jetën e tij, të cilën e propozoi për t’u martuar.
 
Ajo është Sheila Jager e cila luajti një rol të rëndësishëm në formimin e Obamës. Madje thashethemet thonë se ai u takua me Sheila edhe pasi kishte 1 vit që ishte takuar me Michelle.
 
Në atë kohë Barack ishte 25 dhe Sheila 23 por prindërit e saj ishin skeptik për këtë marrëdhënie e çdo gjë mbaroi.
 
Mesa duket Obama ishte i destinuar për Michelle.

[gallery]22082[/gallery]

Redaksia Online
(B.K/Shqiptarja.com)

 

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Ankimimi i Alibeajt për siglën dhe logon e PD, nesër mbahet seanca për regjistrimin e koalicionit Meta-Berisha

Ankimimi i Alibeajt për siglën dhe logon e PD, nesër mbahet seanca për regjistrimin e koalicionit Meta-Berisha