Miliarderi kinez paguan 5 mln paund
merr me qera pornstaren per 15 vjet

Miliarderi kinez paguan 5 mln paund<br />merr me qera pornstaren per 15 vjet
Një miliarder kinez ka ‘investuar’ për 15 vitet e ardhshme të jetës së tij, duke ‘marrë me qera’ një pornostare japoneze. Miliarderi ka paguar 5 mln paund për Rola Misaki-n duke e ‘punësuar’ atë si asistenten e tij personale për vitet në vazhdim.
pornstar
22 vjecarja është gjysmë ruse gjysmë japoneze dhe është shfaqur në një sërë evenimentesh me miliarderin kinez i cili ka zgjedhur të fshehë identitetin e tij me një maskë.
pornstar
E ashtuquajtura Takizawa Rola në filmat e saj, ka ngjallur reagime negative tek fansat, të cilët janë shumë të mërzitur ta shohin që largohet, pasi ‘ishte e talentuar dhe shumë e vërtetë’. 
pornstar
Redaksia Online
(m.p/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Bizneset ‘me lupë’ për punëtorë, kreu i shoqatës së Fasonerisë në Report TV: Shkak emigrimi, dhe pagat! Presim punëtorë nga Filipinet

Bizneset ‘me lupë’ për punëtorë, kreu i shoqatës së Fasonerisë në Report TV: Shkak emigrimi, dhe pagat! Presim punëtorë nga Filipinet