Miriam Cani tregon barkun e rrumbullakosur dhe duket kaq bukur (FOTO)

Këngëtarja Miriam Cani është në muajin e pestë të pritjes së ëmbël.Ajo do të bëhet nën për herë të dytë. Miriami k ndarë në rrjetet sociale një foto ku ka treguar barkun e rrumbullakosur. Këngëtarja ka filluar disa ditë pushimi. Çifti ende nuk kanë treguar gjinnë e fëmijës që po presin. Ata janë prindër të vogëlushes Ameli.

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të pranojnë institucionet shtetërore ulje të pagave si kontribut për situatën e krijuar nga COVID-19?

Komento

Komente

  • Miriam Cani eeshte nji kengetare vertet ,qe pak i afrohen atje: 23/08/2019 14:24

    perse jo . eshte ala e re e bukur . shqiperia ka nevoje per femije qe vijn nga prinder te kulturuar e qytetare , sepse cfar shofim neper media eshte shemtu rraca e shqiptareve sa e ke te veshtire te dallosh me nga tiparet shqiptarin ,si dikur ! Pastaj s'ka me te bukur se nji femer me barr ,si ai trendafili ne lulezim gje e cila reflektohet qarte ne fytyren e femres Natyre e Celur ... Boni mer ju te bukurat e bukurit sa me shume femije,per kte kla nevoje sot shqiperia .

    Përgjigju