Moderatorja Aulona Musta: Pas seksit nuk ha shumë, por Tomi të lodh...

Moderatorja Aulona Musta: Pas seksit nuk ha shumë, por Tomi të lodh...

Moderatorja Aulona Musta

Moderatorja Aulona Musta është një nga personazhet më ngacmuese të medias në Shqipëri. Cdo ditë ajo shpërndan foto dhe video në faqen e saj në Instagram, ku nuk mungojnë edhe përgjigjet interesante të ndjekësve të saj.

Moderatorja ka shpërndarë në Instagram, promon e emisionit Pop Culture ku do të jetë e ftuar e Kelvi Kadillit.

Në video Kadilli e pyet Mustën se kur preferon të konsumojë ushqim, para apo pas marrëdhënieve seksuale.

Ajo i është përgjigjur: “Ushqim pa seksit nuk ha shumë, por të vjen içik të ushqehem se Tomi të lodh”.

Kujtojmë që Tomi është bashkëshorti i moderatores dhe ata janë prindër të një vajze të vogël, që quhet Amara.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Xha Sulo: 24/12/2018 14:41

  Po ty moj bij keshtu te kane edukuar prinderit? Cfare m*t brezi qenke?

  Përgjigju
 • Vlorë: 31/10/2018 18:13

  Po këta sikur rin një javë duke u.. La nam pabuksja

  Përgjigju
 • Tifozi Partizanit: 31/10/2018 15:43

  Moj Aulona kam kaq kohe qe po te shikoj ne rrjetet sociale ne Shqiperi si personazhe shume e neverishme nje gje dua te mesoj nga ty Mos je e bija e portieri Legjendar te Partizanit kohe me pare Perlat Musta dhe mbesa e shoferit te linjes Tirane Kombinat z Hulos Qe te dy njerez te shkelqyer “ Ne qoftese po Turp per ty qe i ke prishur Imazhin e tyre Ne qoftese jo Yp Xhixhi “

  Përgjigju
  • Xhefeksi: 01/11/2018 02:02

   Qe te dy kto kan qene legena si cdo shqiptar i asaj kohe qe mbijetonte realizmin socialist prandaj kujdes me termat se njeri i shkelqyer nuk esht bythlepirsi,spiuni ose komunisti me teser partie qe luan me topin kur do partia.

 • Toni: 31/10/2018 10:05

  Tu i bo reklame burrit.

  Përgjigju
  • Une: 31/10/2018 12:31

   Kur te dali ne lajme qe u ndane nga tradhetia.

 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Lojërat Olimpike të Parisit, detajet nga ceremonia madhështore e hapjes! E veçanta që ndodh për herë të parë

Lojërat Olimpike të Parisit, detajet nga ceremonia madhështore e hapjes! E veçanta që ndodh për herë të parë