Momentet epike të fëmijërisë rikthehen pas shumë vitesh përmes fotove të njëjta (FOTO)

Foto e vëllezërve

Fëmijëria është pjesa e jetës që shijohet me ciltërsinë më të madhe dhe pa asnsjë lloj djallëzie.

Mund të kemi foto të realizuara në atë moshë në momente të caktuara, ku prindërit kanë kapur momentin e duhur, ndonjëherë edhe më qesharakun e mundshëm.

Mezi pret të rritesh dhe kur ndodh kjo do të rikthehesh përsëri në fëmijëë të pafajshëm.

Në shumë raste, vitet e fëmijërisë mungojnë shumë  e nuk mund të kthehemi dhe t'i jetojmë përsëri.

Disa nga fansat e fotove, gjetën një mënyrë për të ringjallur fëmijërinë e tyre duke rikrijuar fotografitë që ata morën përsëri në atë kohë.

Duke gjetur rroba, vende, dhe objekte të ngjashme për ta bërë atë të duket sa më reale.

Më poshtë do të shikoni 22 foto të njerëzve që i pëlqyen aq shumë fotot e fëmijërisë së tyre dhe i rikthyen ato.

A keni rikrijuar ndonjëherë një foto nga fëmijëria juaj? Nëse po mund të kometoni në faqen tonë.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Radhët e gjata në pikat e kalimit kufitar. Përgjegjësi e kujt?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kapen 15 emigrantë në Tepelenë, 3 dërgohen në spital, shfaqen probleme shëndetësore