DEL VIDEO/ Momenti kur kapen shpërndarësit e drogës në Tiranë, njëri i fshehur në klub nate

 

Ky është momenti kur kapen disa shpërndarës droge në Tiranë. Njëri ishte duke lëvizur me një makinë tip ‘Smart’ ku u ndalua nga Forcat Operacionale ndërsa një tjetër ishte në ambientet e një klubi nate.


Lajmi kryesor:

Shisnin kokainë, heroinë dhe kanabis në shkollat dhe lokalet e Tiranës, shkatërrohen 2 grupe kriminale! 20 të arrestuar dhe 4 në kërkim (EMRAT)


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Deklaratat e Ramës për tensionet në veri të Kosovës, Gashi: Duhet të tregohej më i përmbajtur, na dhemb kur injoron Kurtin dhe Osmanin

Deklaratat e Ramës për tensionet në veri të Kosovës, Gashi: Duhet të tregohej më i përmbajtur, na dhemb kur injoron Kurtin dhe Osmanin